İnşaat Taahhüt
Mimarlık Mühendislik
 
 
İnşaat konusunda uzman teknik personellerden oluşan kadromuz prestijli birçok projenin yapım aşamasında başarılı çalışmalara imza atmış, yerli ve yabancı yatırımcılara oldukça avantajlı yatırım fırsatları oluşturmuştur. Beyoğlu, Eyüp ve Kağıthane ilçelerinde kentsel dönüşüm projeleri üreten Avrupa İnşaat ve Proje Yönetimi; mühendislik ve danışmanlık alanında uzman kadrosu ile başarılı çalışmalara imza atmıştır.
 
Yurt İşletmeciliği
 
Özel öğrenci yurdu işletmeciliği kapsamında, doğru ve etkin yatırımların yapılması, A'dan Z'ye yurt işletmeciliği hizmeti verilmektedir. Bir öğrenci yurdunda olması gereken her türlü konu Özel Yurt İşletmeciliği konusundaki profesyonel kadromuz tarafından büyük bir titizlikle projelendirilmekte ve hayata geçirilmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

 

Tesis Yönetimi
 
Başta özel öğrenci yurtları olmak üzere, ticari ve kurumsal binaların, hastane, okul ve benzeri toplu yaşam alanlarının; ana faaliyetleri dışında kalan her türlü hizmetlerin bir bütün halinde yürütülmesidir. Tesis yönetimi dahilindeki hizmetler; temizlik, güvenlik, catering hizmetleri, genel bakım ve teknik destektir.