Bir şirketin ve bir markanın temel amacı insanlık için, paydaşları için ve çalışanları için 'değer üretmek'tir. Değer; uygarlık, kültür, bilim, teknoloji gibi birçok bileşenin biraraya getirilmesi, birlikte işlenmesi, birlikte uygulanmasıyla ortaya çıkabilir.

 

Avrupa Grup, 2006 yılından bugüne İnşaat, Taahhüt ve Mühendislik Hizmetleri'nden Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlığı ve Proje Yönetimi'ne, Yatırım'dan Tesis Yönetimi'ne tüm iş alanlarında farklılığını ortaya koyan değerler üretti.

 

Etik ilkelerle bütünlenmiş modern yaklaşımlarla ele aldığı her faaliyet konusunu alanında 'model olma' konumuna yükseltti. İş süreçlerinde gerçekleştirdiği inovasyonlarla Türkiye'de örnek gösterilebilecek başarılara imza attı.

 

Bugün Avrupa Grup, çatısı altında topladığı, Avrupa Yatırım, Eforist Yatırım ve Avrupa Yönetim şirketleriyle, eğitim konaklaması alanında 'Konforist-Konfor İstanbul' markasıyla A'dan Z'ye hizmet vermektedir. 'Akıl Konforu', 'Akademik Süitler' ve 'İşlevsel Tasarım' anlayışları çerçevesinde geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin en konforlu, en çağdaş, en lüks şartlarda eğitimlerini sürdürmeleri ve yaşamlarında başarılı olmaları için yapılar tasarlıyor, inşa ediyor ve işletiyoruz.

 

Değerlerimizle, bilimsellik ve deneyimle, dinamizm, metodoloji ve üretkenlikle gelenekten ilham alıp geleceğe doğru yürümeye devam ediyoruz. Dünün uygarlığımızı oluşturan yönleriyle, yarının umut dolu imkanlarını biraraya getirerek, insan odaklı, çevre bilinçli, etik yaklaşımlı, modern, çağdaş ve mutlu bir dünyanın inşasına katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

 

CEO'DAN MESAJ

Ediz Giray

Avrupa Grup

Yönetim Kurulu Başkanı